Våre ansatte

Storetvedt består av 9 dyktige regnskapsførere med spisskompetanse innen faget.

Knut Didrik Grung daglig leder storetvedt

Knut Didrik Grung

Autorisert regnskapsfører/
Daglig leder
T: 55 54 84 82
M: 909 43 438 knut@storetvedt.no

Kim Einar Falch

Autorisert regnskapsfører
Daglig leder
T: 55 54 84 81
M: 922 89 047 kim@storetvedt.no

Cassandra Spaughton

Regnskapsfører
T: 55 54 84 84
M: 411 65 182
cassandra@storetvedt.no

Eli Kristin Fjellsbø Storetvedt ansatt

Eli Kristin Fjellsbø

Regnskapsfører
T: 55 54 84 84
eli@storetvedt.no

Karl Gunnar Nornes

Autorisert regnskapsfører
T: 55 54 84 88
M: 932 41 824 karl.gunnar@storetvedt.no

Veronica Martinussen

Autorisert regnskapsfører
T: 55 54 84 87
veronica@storetvedt.no

Amalie Stenseth Børsheim Storetvedt ansatt

Amalie Stenseth Børsheim

Autorisert regnskapsfører
Daglig leder
T: 55 54 84 80
M: 934 30 759
amalie@storetvedt.no

Ildi eide storetvedt

Ildi Eide

Autorisert regnskapsfører
T: 55 54 84 86
ildi@storetvedt.no

Ingeborg Stuberg Raknes Storetvedt ansatt

Ingeborg Stuberg Raknes

Autorisert regnskapsfører
T: 55 54 84 86
ingeborg@storetvedt.no

Spør oss om løsninger som frigjør din tid

Vi hjelper deg gjerne med å finne løsninger tilpasset deg og din bedrift. Fyll ut skjemaet under, så tar vi snarlig kontakt for en uforpliktende prat. Du kan også ringe oss på telefon 55 54 84 84